Ha szeretnél az otthonodból tanulni, az online lehetőségek neked szólnak.

Az interneten keresztül való tanulás kényelmes, bármikor elérhető, nem kell időben alkalmazkodni, és előre tervezni. Mivel többször nézhető, olvasható, így maradandó tudásanyag birtokába kerülhet a tanuló. 2 opcióval készültem neked, melyeket lejjebb görgetve találsz.

Online sminkvideós tagság

5.900 ft-tól / hónap
Havi tagság zárt csoportban, havonta megújuló sminkvideókkal.
Mire számíthatsz és milyen előnyökkel jár?
 • Havi tagsági díj, mely bármikor hosszabbítható / lemondható
 • Havonta 3-4 sminkvideó
 • Egyéb szakmai tartalmak
 • Zárt szakmai közösség, ahol felteheted nekem kérdésid
 • Kedvezmény a szakmai e-bookra
 • Kedvezmény a személyes sminkoktatásokra

Sminkes szakmai e-book

Beárazás alatt
Minden részletre kiterjedő szakmai e-book, benne minden elméleti tudásom, 15 éves szakmai tapasztalatom. Mire számíthatsz, és milyen előnyökkel jár?
 • A sminkes szakmát érintő minden apró részletet megtalálsz benne
 • Összeszedett elméleti tananyag rengeteg hasznos tartalommal
 • E-book-hoz tartozó zárt csoport tagság, ahol felteheted a kérdéseid
 • E-book-hoz tartozó videós tartalmak
 • Kedvezmény az online sminkvideós havi tagsági díjból
 • Kedvezmény a személyes sminkoktatásokra

Miért született meg ez a lehetőség?

A 2020-as év mindenki számára sok nehézséget tartogatott. Már régebben is kacérkodtam a gondolattal, hogy online irányba is jó lenne a sminkoktatással elmenni, hisz sok ilyen jellegű megkeresésem volt, de se időm nem volt vele komolyabban foglalkozni, valamint attól féltem, hogy egy gyakorlati szakmának nem tesz jót a távoktatás. A karantén alatt viszont én is rengeteg internetes szemöldöktetováló képzésen vettem részt, amit nagyon szerettem. Hobby csoportként a karantén idejére én is létrehoztam egy közösséget, ahol én is csináltam élő bejelentkezéseket, videókat a tagoknak. A visszajelzések alapján, nagyon szerették. A terveim között szerepel egy komoly oktatási program összeállítása, ami sok időt és tervezést vesz igénybe. Addig is szerettem volna egy olyan lehetőséget az érdeklődőknek adni, ami jelen helyzetben mindenki számára kényelmes, biztonságos, és kedvező áron elérhető, de mellette nagyon hasznos. Sok szakma által már használt klub tagság gondolata így született meg bennem is. Egy 3 hónapos próbaidőszakkal indul el a videós tagság, mely később a tagok visszajelzései alapján módosulhat.

Miért született meg ez a lehetőség?

Ez az e-book azért született meg, hogy a kezdő sminkesek, vagy a szakma iránt érdeklődők, hasznos tudás birtokában tudjanak belevágni a sminkelés gyakorlati részébe. Egy jól összeszedett elméleti anyaggal a kezükben, ez sokkal könnyebben és magabiztosabban megy. Nem csak kezdőknek nyújthat segítséget, hanem még picit bizonytalan, vagy hiányosságokkal rendelkező sminkeseknek is. Azok számára, akik már régóta a szakmában dolgoznak, nekik megerősítést adhat, vagy apró pici részletekre tud rávilágítani , melyek segítségével még tökéletesebb lehet az elkészült munka. Hisz a tökéletesség, az apró részletekben rejlik 🙂 Az e-book megírása során végig azon igyekeztem, hogy minél részletesebben leírjam mindazt a tudást, aminek a birtokába kerültem, és amit folyamatosan finomítgattam az elmúlt 15 év során, amit a szakmában eddig eltöltöttem. Próbáltam mindenki számára érthetően fogalmazni, az alapoktól felépíteni a könyvet úgy, hogy semmi ne maradjon ki, amit fontosnak tartok, és minden bele kerüljön, amit elméletben, írásos formában át tudok adni.

További részletek az online sminkvideós tagságról

3 hónapos teszt üzemmód részletei:
 • Az online videók egy zárt facebook csoportban lesznek nézhetőek, ahova a havi díj befizetése után tudsz csatlakozni.
 • A csoport létszáma várhatóan limitálva lesz (kb. 100 fő), ahova a későbbiekben csak akkor lesz lehetőség csatlakozni, ha valaki nem szeretné hosszabbítani a tagságát, és felszabadul hely. Ennek az is a következménye, hogy az új tagoknak a havi díj mellé az előző hónapok díja is fizetendő, hisz ez így korrekt a régi tagokkal szemben. (Kezdetben 3 hónapos próba időszak lesz, utána a tagok visszajelzései alapján változhat a rendszer. Lehet havi leosztású csoportok lesznek)
 • Havonta mindig 3-4 videó várható, előre megszabott témákban és dátumokon.
 • A videókkal kapcsolatos kérdéseket a csoportban fel tudod tenni, ahol meg fogom őket válaszolni.
 • A tagoknak 10% kedvezmény jár bármelyik személyes sminkoktatásra, továbbképzésre, workshopra.
 • A tagoknak 10% kedvezmény jár a Sminkelmélet alapok szakmai e-bookra.

  KIKNEK AJÁNLOTT?

 • Első sorban ez egy szakmai csoport , így végzett sminkeseknek, akik szeretnék magukat tovább képezni, többféle látásmódot megismerni
 • Kozmetikusoknak, akik vállalnak sminkelést a vendégeik körében, és szeretnének szélesebb körű tudásra szert tenni
 • Sminkimádóknak, lelkes amatőröknek, bárkinek, akit érdekel a sminkes szakma, és szívesen nézne oktató videókat

  MENNYIBE KERÜL A HAVI TAGSÁGI DÍJ?

 • Nálam végzett tanulóknak (40-100 órás képzések esetén): 5.900ft/hó
 • Normál tagsági díj: 7.900ft/hó
  3 hónap előre fizetése esetén:
 • Nálam végzett tanulóknak (40-100 órás képzések esetén): 15.000ft/3 hó
 • Normál tagsági díj: 21.000ft/3 hó

  Második és harmadik hónapban becsatlakozás esetén az előző hónapok havi díja is fizetendő, hisz minden videó visszanézhető marad!


  MIKOR INDUL?

 • Várhatóan októberben indul el a tagság, és decemberig tart a próba időszak, de legkésőbb novemberben biztosan startol 🙂

További részletek az e-book-ról

Még szerkesztés alatt áll, egyelőre nem megvásárolható 🙂
Jelenleg egy tervezetet tudok megosztani veled, mely változhat, ha elkészült az e-book.
Mire számíthatsz?
 • Az ebook-hoz várhatóan mini videók is fognak készülni, melyet egy zárt facebook tudsz majd megnézni. A csoporthoz csak azok tudnak majd csatlakozni, akik megvásárolták a könyvet. A videókkal, e-book-kal kapcsolatos kérdéseket a csoportban fel tudod tenni, ahol meg fogom őket válaszolni.
 • A vásárlóknak 10% kedvezmény jár bármelyik személyes sminkoktatásra, továbbképzésre, workshopra.
 • A vásárlóknak kedvezmény jár a sminkvideós tagság díjából

  KIKNEK AJÁNLOTT?

 • Kezdő sminkeseknek, akik még bizonytalanok
 • Sminkes szakembereknek, akik szeretnének komplett elméleti anyag birtokába kerülni, hogy még magabiztosabb tudásra tegyenek szert
 • Ha bizonytalan vagy az alapokat illetően,és szeretnéd megérteni mit miért kell alkalmazni
 • Kozmetikusoknak, akik vállalnak vendéget sminkre, és szeretnének átfogó tudást
 • Sminkimádóknak, lelkes amatőröknek, bárkinek, bárkinek, akit érdekel a sminkes szakma

  MENNYIBE KERÜL A SMINKES SZAKMAI E-BOOK?

 • Beárazás alatt
 • Nálam végzett tanulóknak (40-100 órás képzések esetén): beárazás alatt

  Sminkvideós tagság kedvezmény, ha megvásároltad az e-bookot:
 • Nálam végzett tanulóknak (40-100 órás képzések esetén): 5.000ft/ hó
 • Normál tagsági díj: 7.000ft/ hó

  MIKOR LEHET MEGVÁSÁROLNI?

 • Várhatóan még idén elkészül a teljes e-könyv, de biztosat csak akkor tudok mondani, ha már készen van 🙂

NEM SZERETNÉL LEMARADNI?

Ne feledd, a csoport limitált számú (kb. 100 fő) taggal fog működni. Ha szeretnéd bebiztosítani a helyed fizess elő már most! Vagy jelezd részvételi szándékod,és értesítelek a pontos indulást illetően. További részletekkel, jelentkezéssel, feliratkozással kapcsolatban írj e-mailt az alábbi címre:

NEM SZERETNÉL LEMARADNI?

Az első 20 vásárló kedvezményesen tudja majd majd megvásárolni az e-book-ot 🙂 Ha szeretnél értesülni arról, amikor elkészül, és szeretnél az elsők között lecsapni rá, kérd e-mailen ennek lehetőségét az alábbi címen:

Egy kis ízelítő az e-book már elkészült oldalai közül