Ha szeretnél az otthonodból tanulni, az online lehetőségek neked szólnak.

Az interneten keresztül való tanulás kényelmes, bármikor elérhető, nem kell időben alkalmazkodni, és előre tervezni. Mivel többször nézhető, olvasható, így maradandó tudásanyag birtokába kerülhet a tanuló. 2 opcióval készültem neked, melyeket lejjebb görgetve találsz.

Online sminkvideós tagság

5.900 ft-tól / hónap
Havi tagság zárt csoportban, havonta megújuló sminkvideókkal.
Mire számíthatsz és milyen előnyökkel jár?

 • Havi tagsági díj, mely bármikor hosszabbítható / lemondható
 • Havonta 3-4 sminkvideó
 • Egyéb szakmai tartalmak
 • Hasznos tippek, tanácsok
 • Zárt szakmai közösség, ahol felteheted nekem kérdésid
 • Kedvezmény a szakmai e-bookra
 • Kedvezmény a személyes sminkoktatásokra
 • Kedvezmény a Make-up Pro Budapest üzletbe
Bevezető ár

Sminkes szakmai e-book

29.900ft
SAJÁT TANULÓIMNAK FÉLÁRON MEGVÁSÁROLHATÓ!

Minden részletre kiterjedő szakmai e-book, benne minden elméleti tudásom, 15 éves szakmai tapasztalatom. Mire számíthatsz, és milyen előnyökkel jár?
 • A sminkes szakmát érintő minden apró részletet megtalálsz benne
 • Összeszedett elméleti tananyag rengeteg hasznos tartalommal
 • E-book-hoz tartozó zárt csoport tagság, ahol felteheted a kérdéseid
 • E-book-hoz tartozó videós tartalmak
 • Kedvezmény az online sminkvideós havi tagsági díjból
 • Kedvezmény a személyes sminkoktatásokra
 • Kedvezmény a Make-up Pro Budapest üzletbe

Miért született meg ez a lehetőség?

A 2020-as év mindenki számára sok nehézséget tartogatott. Már régebben is kacérkodtam a gondolattal, hogy online irányba is jó lenne a sminkoktatással elmenni, hisz sok ilyen jellegű megkeresésem volt, de se időm nem volt vele komolyabban foglalkozni, valamint attól féltem, hogy egy gyakorlati szakmának nem tesz jót a távoktatás. A karantén alatt viszont én is rengeteg internetes szemöldöktetováló képzésen vettem részt, amit nagyon szerettem. Hobby csoportként a karantén idejére én is létrehoztam egy közösséget, ahol én is csináltam élő bejelentkezéseket, videókat a tagoknak. A visszajelzések alapján, nagyon szerették. A terveim között szerepel egy komoly oktatási program összeállítása, ami sok időt és tervezést vesz igénybe. Addig is szerettem volna egy olyan lehetőséget az érdeklődőknek adni, ami jelen helyzetben mindenki számára kényelmes, biztonságos, és kedvező áron elérhető, de mellette nagyon hasznos. Sok szakma által már használt klub tagság gondolata így született meg bennem is. Egy 3 hónapos próbaidőszakkal indul el a videós tagság, mely később a tagok visszajelzései alapján módosulhat.

Miért született meg ez a lehetőség?

Ez az e-book azért született meg, hogy a kezdő sminkesek, vagy a szakma iránt érdeklődők, hasznos tudás birtokában tudjanak belevágni a sminkelés gyakorlati részébe. Egy jól összeszedett elméleti anyaggal a kezükben, ez sokkal könnyebben és magabiztosabban megy. Nem csak kezdőknek nyújthat segítséget, hanem még picit bizonytalan, vagy hiányosságokkal rendelkező sminkeseknek is. Azok számára, akik már régóta a szakmában dolgoznak, nekik megerősítést adhat, vagy apró pici részletekre tud rávilágítani , melyek segítségével még tökéletesebb lehet az elkészült munka. Hisz a tökéletesség, az apró részletekben rejlik 🙂 Az e-book megírása során végig azon igyekeztem, hogy minél részletesebben leírjam mindazt a tudást, aminek a birtokába kerültem, és amit folyamatosan finomítgattam az elmúlt 15 év során, amit a szakmában eddig eltöltöttem. Próbáltam mindenki számára érthetően fogalmazni, az alapoktól felépíteni a könyvet úgy, hogy semmi ne maradjon ki, amit fontosnak tartok, és minden bele kerüljön, amit elméletben, írásos formában át tudok adni.

További részletek az online sminkvideós tagságról

3 hónapos videós tagság részletei:
 • Az online videók egy zárt facebook csoportban nézhetőek, ahova a havi díj befizetése után tudsz csatlakozni.
 • A csoport létszáma várhatóan limitálva lesz (kb. 100 fő), ahova a későbbiekben csak akkor lesz lehetőség csatlakozni, ha valaki nem szeretné hosszabbítani a tagságát, és felszabadul hely. Ennek az is a következménye, hogy az új tagoknak a havi díj mellé az előző hónapok díja is fizetendő, hisz ez így korrekt a régi tagokkal szemben.
  ( 3 hónapos etapokban indulnak a csoportok, bármikor lehet csatlakozni, és utólag is megvásárolhatóak adott csoportok a videókkal)
 • Havonta mindig 3-4 videó várható, előre megszabott témákban és dátumokon.
 • A videókkal kapcsolatos kérdéseket a csoportban fel tudod tenni, ahol meg fogom őket válaszolni.
 • A tagoknak 10% kedvezmény jár bármelyik személyes sminkoktatásra, továbbképzésre, workshopra.
 • A tagoknak 15% kedvezmény jár a Sminkelmélet alapok szakmai e-bookra.
 • A tagoknak egyszeri 10% kedvezmény jár a Make-up Pro Budapest sminküzletbe

  KIKNEK AJÁNLOTT?

 • Első sorban ez egy szakmai csoport , így végzett sminkeseknek, akik szeretnék magukat tovább képezni, többféle látásmódot megismerni
 • Kozmetikusoknak, akik vállalnak sminkelést a vendégeik körében, és szeretnének szélesebb körű tudásra szert tenni
 • Sminkimádóknak, lelkes amatőröknek, bárkinek, akit érdekel a sminkes szakma, és szívesen nézne oktató videókat
 • Sminkoktatók sajnos nem tudnak csatlakozni a csoporthoz

  FONTOS!

 • Az online videós tagság nem minősül professzionális sminkes képzésnek! Nem egy tematikusan felépített oktatás, ezért tanúsítványt sem áll módomban róla kiállítani, mivel nem látom a tanulót gyakorlatban, nem tanult nálam személyesen képzésen, nem vizsgázott.
 • Szeretném megerősíteni azt is, hogy az online sminkvideós oktatás nem tematikusan felépített oktatás az alapoktól! Szakmai videók, amik nagyon hasznosak azok számára, akik a szakmában dolgoznak és fejlődni szeretnének. Akik nem sminkesek, csak érdekeli őket a sminkelés, azok számára önmagában nem elegendő ahhoz, hogy sminkessé váljanak, és a szakmában dolgozzanak!
 • Ha megvásárolod a tagságot, az nem jelenti azt, hogy nálam tanultál! Azt jelenti, hogy tanultál tőlem is, Kérlek csak akkor mondd, hogy nálam végeztél sminkes képzést, ha erről tanisítványod van. Köszönöm, a megértést.

  MENNYIBE KERÜL A HAVI TAGSÁGI DÍJ?

 • Nálam végzett tanulóknak (40-100 órás képzések esetén): 5.900ft/hó
 • Normál tagsági díj: 7.900ft/hó
  3 hónap előre fizetése esetén:
 • Nálam végzett tanulóknak (40-100 órás képzések esetén): 15.000ft/3 hó
 • Normál tagsági díj: 21.000ft/3 hó

  MIKOR INDUL?

 • Február elején indul el az új tagság, és április végéig tart,
 • Bármikor lehet jelentkezni, de aki később csatlakozik, azok számára az adott és előző hónapok havi díja is fizetendő, hisz minden videó visszanézhető marad!
 • A 2020 november, december, 2021 januári 3 hónapos csoport is megvásárolható utólag is. 12 videó
  Díja: 21.000ft, saját tanulóknak 15.000ft.
Online_sminktanfolyam

További részletek az e-book-ról

Még szerkesztés alatt áll, egyelőre nem megvásárolható 🙂
Jelenleg egy tervezetet tudok megosztani veled, mely változhat, ha elkészült az e-book.
Mire számíthatsz?
 • Az ebook-hoz várhatóan mini videók is fognak készülni, melyet egy zárt facebook tudsz majd megnézni. A csoporthoz csak azok tudnak majd csatlakozni, akik megvásárolták a könyvet. A videókkal, e-book-kal kapcsolatos kérdéseket a csoportban fel tudod tenni, ahol meg fogom őket válaszolni.
 • A vásárlóknak 10% kedvezmény jár bármelyik személyes sminkoktatásra, továbbképzésre, workshopra.
 • A vásárlóknak kedvezmény jár a sminkvideós tagság díjából
 • A vásárlóknak egyszeri 10% kedvezmény jár a Make-up Pro Budapest sminküzletbe

  KIKNEK AJÁNLOTT?

 • Kezdő sminkeseknek, akik még bizonytalanok
 • Sminkes szakembereknek, akik szeretnének komplett elméleti anyag birtokába kerülni, hogy még magabiztosabb tudásra tegyenek szert
 • Ha bizonytalan vagy az alapokat illetően,és szeretnéd megérteni mit miért kell alkalmazni
 • Kozmetikusoknak, akik vállalnak vendéget sminkre, és szeretnének átfogó tudást
 • Sminkimádóknak, lelkes amatőröknek, bárkinek, akit érdekel a sminkes szakma
 • Sminkoktatók sajnos nem tudják megvásárolni az e-book-ot

  MENNYIBE KERÜL A SMINKES SZAKMAI E-BOOK BEVEZETŐ ÁRON?

 • Nálam végzett tanulóknak (40-100 órás képzések esetén): 15.000ft
 • Normál ár: 29.900ft
 • Sminkvideós csoport tagoknak: 25.500ft


  Sminkvideós tagság kedvezmény, ha megvásároltad az e-bookot:
 • Nálam végzett tanulóknak (40-100 órás képzések esetén): 5.000ft/ hó
 • Normál tagsági díj: 7.000ft/ hó

  MIKOR LEHET MEGVÁSÁROLNI?

 • Várhatóan 2021 januárjában készül el 🙂

NEM SZERETNÉL LEMARADNI?

Az első 20 vásárló kedvezményesen tudja majd majd megvásárolni az e-book-ot 🙂 Ha szeretnél értesülni arról, amikor elkészül, és szeretnél az elsők között lecsapni rá, kérd e-mailen ennek lehetőségét az alábbi címen:

Egy kis ízelítő az e-book már elkészült oldalai közül

NEM SZERETNÉL LEMARADNI?

Ne feledd, a csoport limitált számú (kb. 100 fő) taggal fog működni. Ha szeretnéd bebiztosítani a helyed fizess elő már most! További részletekkel, jelentkezéssel, feliratkozással kapcsolatban írj e-mailt az alábbi címre: