Ha szeretnél az otthonodból tanulni, az online lehetőségek neked szólnak.

Az interneten keresztül való tanulás kényelmes, bármikor elérhető, nem kell időben alkalmazkodni, és előre tervezni. Mivel többször nézhető, olvasható, így maradandó tudásanyag birtokába kerülhet a tanuló. 2 opcióval készültem neked, melyeket lejjebb görgetve találsz.

Online sminkvideós tagság

15.000 ft-tól / 12 videó

Mire számíthatsz és milyen előnyökkel jár?

 • Korlátlanul visszanézhető tartalmak
 • 12 sminkvideó
 • Egyéb szakmai tartalmak
 • Hasznos tippek, tanácsok
 • Zárt szakmai közösség, ahol felteheted nekem kérdésid
 • Kedvezmény a szakmai e-bookra
 • Kedvezmény a Make-up Pro Budapest üzletbe

Miért született meg ez a lehetőség?

A 2020-as év mindenki számára sok nehézséget tartogatott. Már régebben is kacérkodtam a gondolattal, hogy online irányba is jó lenne a sminkoktatással elmenni, hisz sok ilyen jellegű megkeresésem volt, de se időm nem volt vele komolyabban foglalkozni, valamint attól féltem, hogy egy gyakorlati szakmának nem tesz jót a távoktatás. A karantén alatt viszont én is rengeteg internetes szemöldöktetováló képzésen vettem részt, amit nagyon szerettem. Hobby csoportként a karantén idejére én is létrehoztam egy közösséget, ahol én is csináltam élő bejelentkezéseket, videókat a tagoknak. A visszajelzések alapján, nagyon szerették. A terveim között szerepel egy komoly oktatási program összeállítása, ami sok időt és tervezést vesz igénybe. Addig is szerettem volna egy olyan lehetőséget az érdeklődőknek adni, ami jelen helyzetben mindenki számára kényelmes, biztonságos, és kedvező áron elérhető, de mellette nagyon hasznos. Sok szakma által már használt klub tagság gondolata így született meg bennem is. Egy 3 hónapos próbaidőszakkal indul el a videós tagság, mely később a tagok visszajelzései alapján módosulhat.

További részletek az online sminkvideós tagságról

A tagság részletei:
 • Az online videók egy zárt facebook csoportban nézhetőek, ahova a tagsági díj befizetése után tudsz csatlakozni.
 • Összesen 12 videó elérhető el 1 csoportban. Jelenleg 2 csoportra lehet előfizetni, 12-12 videót tartalmaznak.
 • A videókkal kapcsolatos kérdéseket a csoportban fel tudod tenni, ahol meg fogom őket válaszolni.
 • A tagoknak 20% kedvezmény jár a Sminkelmélet alapok szakmai e-bookra.
 • A tagoknak egyszeri 10% kedvezmény jár a Make-up Pro Budapest sminküzletbe

  KIKNEK AJÁNLOTT?

 • Első sorban ez egy szakmai csoport , így végzett sminkeseknek, akik szeretnék magukat tovább képezni, többféle látásmódot megismerni
 • Kozmetikusoknak, akik vállalnak sminkelést a vendégeik körében, és szeretnének szélesebb körű tudásra szert tenni
 • Sminkimádóknak, lelkes amatőröknek, bárkinek, akit érdekel a sminkes szakma, és szívesen nézne oktató videókat
 • Sminkoktatók sajnos nem tudnak csatlakozni a csoporthoz

  FONTOS!

 • Az online videós tagság nem minősül professzionális sminkes képzésnek, ezért tanúsítványt sem áll módomban róla kiállítani, mivel nem látom a tanulót gyakorlatban, nem tanult nálam személyesen képzésen, nem vizsgázott.
 • Szeretném megerősíteni azt is, hogy az online sminkvideós oktatás nem tematikusan felépített oktatás az alapoktól! Szakmai videók, amik nagyon hasznosak azok számára, akik a szakmában dolgoznak és fejlődni szeretnének. Akik nem sminkesek, csak érdekeli őket a sminkelés, azok számára önmagában nem elegendő ahhoz, hogy sminkessé váljanak, és a szakmában dolgozzanak!
 • Ha megvásárolod a tagságot, az nem jelenti azt, hogy nálam tanultál! Azt jelenti, hogy tanultál tőlem is, Kérlek csak akkor mondd, hogy nálam végeztél sminkes képzést, ha erről tanisítványod van. Köszönöm, a megértést.

  MENNYIBE KERÜL A TAGSÁGI DÍJ?

 • Nálam végzett tanulóknak (40-100 órás képzések esetén): 15.000ft/12 videó
 • Normál tagsági díj: 21.000ft/12 videó

  MIKOR INDUL?

 • Bármikor lehet csatlakozni
online sminkoktatás
Online_sminktanfolyam

Sminkes szakmai e-book

39.900ft
SAJÁT TANULÓIMNAK FÉLÁRON MEGVÁSÁROLHATÓ!

Minden részletre kiterjedő szakmai e-book, benne minden elméleti tudásom, 16 éves szakmai tapasztalatom. Mire számíthatsz, és milyen előnyökkel jár?
 • A sminkes szakmát érintő minden apró részletet megtalálsz benne
 • Összeszedett elméleti tananyag rengeteg hasznos tartalommal
 • E-book-hoz tartozó zárt csoport tagság, ahol felteheted a kérdéseid
 • E-book-hoz tartozó videós tartalmak
 • Kedvezmény az online sminkvideós havi tagsági díjból
 • Kedvezmény a személyes sminkoktatásokra
 • Kedvezmény a Make-up Pro Budapest üzletbe

További részletek az e-book-ról

Mire számíthatsz?
 • Az ebook-hoz tartozik 13 mini oktató videó is, melyet egy zárt facebook tudsz majd megnézni. A csoporthoz csak azok tudnak csatlakozni, akik megvásárolták a könyvet. A videókkal, e-book-kal kapcsolatos kérdéseket a csoportban fel tudod tenni, ahol meg fogom őket válaszolni.
 • A vásárlóknak 10% kedvezmény jár bármelyik személyes sminkoktatásra, továbbképzésre, workshopra. (vásárlást követő 1 éven belül érvényes)
 • A vásárlóknak kedvezmény jár a sminkvideós tagság díjából
 • A vásárlóknak egyszeri 10% kedvezmény jár a Make-up Pro Budapest sminküzletbe
 • A sminkelmélet alapjai elnevezésű e-book egy elektornikus konyv, mely pdf formátumban e-mailen jut el a vásárlóhoz.

  KIKNEK AJÁNLOTT?

 • Kezdő sminkeseknek, akik még bizonytalanok
 • Sminkes szakembereknek, akik szeretnének komplett elméleti anyag birtokába kerülni, hogy még magabiztosabb tudásra tegyenek szert
 • Ha bizonytalan vagy az alapokat illetően,és szeretnéd megérteni mit miért kell alkalmazni
 • Kozmetikusoknak, akik vállalnak vendéget sminkre, és szeretnének átfogó tudást
 • Sminkimádóknak, lelkes amatőröknek, bárkinek, akit érdekel a sminkes szakma
 • Sminkoktatók sajnos nem tudják megvásárolni az e-book-ot

  MENNYIBE KERÜL A SMINKES SZAKMAI E-BOOK?

 • Nálam végzett tanulóknak (40-100 órás képzések esetén): 20.000ft
 • Teljes ár: 39.900ft
 • Sminkvideós csoport tagoknak: 32.500ft

NEM SZERETNÉL LEMARADNI?

Ha szeretnéd megvásárolni a sminkes szakmai e-bookot, írj az alábbi mail címre.

Miért született meg ez a lehetőség?

Ez az e-book azért született meg, hogy a kezdő sminkesek vagy a szakma iránt érdeklődők, hasznos tudás birtokában tudjanak belevágni a sminkelés gyakorlati részébe. Egy jól összeszedett elméleti anyaggal a kezükben, ez sokkal könnyebben és magabiztosabban megy. Nem csak kezdőknek nyújthat segítséget, hanem még picit bizonytalan, vagy hiányosságokkal rendelkező sminkeseknek is. Azok számára, akik már régóta a szakmában dolgoznak, nekik megerősítést adhat, vagy apró pici részletekre tud rávilágítani , melyek segítségével még tökéletesebb lehet az elkészült munka. Hisz a tökéletesség, az apró részletekben rejlik 🙂 Az e-book megírása során végig azon igyekeztem, hogy minél részletesebben leírjam mindazt a tudást, aminek a birtokába kerültem, és amit folyamatosan finomítgattam az elmúlt 15 év során, amit a szakmában eddig eltöltöttem. Próbáltam mindenki számára érthetően fogalmazni, az alapoktól felépíteni a könyvet úgy, hogy semmi ne maradjon ki, amit fontosnak tartok, és minden bele kerüljön, amit elméletben, írásos formában át tudok adni. A e-könyvhöz tartozik 13 mini oktató videó is, hogy még érthetőbb legyen a az írásos anyag.

Egy kis ízelítő az e-book elkészült oldalai közül

Nézd meg az e-book bemutató videóját

Lesd meg az e-book egyik mini oktató videóját