Sminkbemutató és workshop

Jelentkezés, foglalózás

Általános tájékoztató:

• Az oktatás Budapesten zajlik a 8. kerületben a 4-6-os villamos vonalán a 32-esek tere megállónál a József utca 37-ben. 2. emelt, 18-as kapucsengő.
  • Amennyiben a workshopra is jelentkezel, kérlek ha van, az ecsetkészleted hozd magaddal.

Jelentkezés menete, feltételei:

• Jelentkezni a bemutatóra 10.000ft/nap foglalóval, a bemutatóra és workshopra 15.000 ft/nap foglalóval lehet. Ezt megteheted személyesen is, vagy átutalással. Utalással történő foglalózás esetén a megkapott számlán szerepel majd a számlaszámom. Kérlek a számla sorszámát és a nevedet tüntesd fel a közlemény mezőben.
  • Tájékoztatlak, hogy ha jelentkezel a bemutatóra és/vagy a workshopra nem előleget fizetsz, hanem foglalót. A foglalózás akár átutalással, akár személyesen történik, NEM KERÜL VISSZAFIZETÉSRE abban az esetben, ha mégsem veszel részt a képzésen. Természetesen, ha valamilyen okból én nem indítom el, a foglaló visszafizetésre kerül. Jelentkezés esetén a foglaló befizetésekor ez automatikusan érvénybe lép, kérlek, vedd figyelembe!
  • Ha a ws-re foglalóztál, de végül lemondásra kerül a teljes nap, de a bemutatón szeretnél részt venni, azt további 10.000ft/nap tudod igénybe venni.
  • Onnantól fix a helyed a képzésre, hogy foglaló befizetésre került. Erre a jelentkezési szándékodtól 3 nap áll rendelkezésedre, ha ez idő alatt nem érkezik be a foglaló, a hely újra kiadó.

Jelentkezés véglegesítéséhez következő feltételeknek kell érvényesülni a jelentkezési szándéktól számított 3 napon belül:

Válasz e-mailben elküldeni a következőket:

• Név, Cím/Számlázási cím, Adószám (amennyiben szeretnéd elszámolni), Telefonszám
  • Hova jelentkezel:
    Csak a bemutatóra, vagy a bemutatóra és workshopra is:
    Melyik napra/napokra.
  • Foglaló befizetése (név és számla sorszámának feltüntetésével)

2 napos részvétel esetén tanúsítvány jár a tanulóknak.
Ennek kiállításához kérlek küldd el az alábbi adatokat, amennyiben mindkét napon részt veszel:

• Név:
  • Születési Név:
  • Anyja neve:
  • Legmagasabb iskolai végzettség:
  • Születési hely és dátum
  • E-mail cím: